تشکر رهبر جمهوری اسلامی ایران از ملت و دولت عراق برای کمک به برگزاری مراسم اربعین

رهبر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با جمعی از دانش آموزان و دانشجویان از مهمان نوازی مردم عراق در مراسم اربعین حسینی تشکر کردند.

میدل ایست نیوز: «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی ایران در آستانه سیزده آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی با جمعی از دانش آموزان و دانشجویان دیدار کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی رهبر ایران ،وی در این دیدار با بیان اینکه امسال ایام اربعین با ایام مربوط به سیزدهم آبان مصادف شده است، اعلام کردند که «اولا به کسانی که توفیق پیدا کردند و امسال هم این سفر را با شور و عشق و اخلاص پیمودند و این راه را پیمودند و این سفر را رفتند، تبریک عرض میکنیم؛ توفیق بزرگی است؛ خوشا به حالتان. ان‌شاءالله که این فیض شامل حال همه‌ی کسانی که دوست میدارند و علاقه‌ی به این راه دارند بشود.»

وی در ادامه افزود: «ثانیاً از مردم عراق، ملّت عراق، دولت عراق، شخصیّت‌های صاحب‌نظر و سیاسی عراق که در این راه کمک کردند و انصافاً تلاش کردند، تسهیل کردند این حرکت را برای ملّت خودشان و برای ملّتهایی که از کشورهای دیگر میرفتند -بخصوص از کشور ما که ظاهراً بیش از دو میلیون جمعیّت رفتند- از آنها هم من صمیمانه تشکّر میکنم. از همه‌ی کسانی که میهمانداری کردند، پذیرایی کردند، محبّت کردند -از همه‌ی برادران عراقی عزیز- من سپاسگزاری میکنم؛ کار بزرگی انجام دادند.»

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا