هشدار به استفاده از پرونده قتل مجید خوئی، در کش مکش مقتدی صدر و فالح الفیاض

«منصور مرعید»،نماینده فراکسیون عطا گفت: فالح الفیاض هیچ سخنی درباره پرونده عبدالمجید خوئی بیان نکرده است.

میدل ایست نیوز: جنبش عطا به ریاست «فالح الفیاض» از استفاده برخی از جریان ها که از آنها نام نبرد از پرونده قتل «عبدالمجید خوئی» برای ایجاد فتنه با جریان صدر هشدار داد.

به گزارش وبگاه خبری بغداد الیوم، برخی سایت های خبری سخنی از فیاض نقل کرده اند که در آن اظهار می کند پرونده قتل عبدالمجید خوئی بسته نشده و همچنان درجریان است.

«منصور مرعید»، نماینده فراکسیون عطا در پارلمان عراق  روز چهارشنبه 12 دسامبر 2018 در گفت وگویی خاص با بغداد الیوم تاکید کرد رئیس فراکسیون، فالح الفیاض هیچ سخنی درباره پرونده عبدالمجید خوئی بیان نکرده و بر این مسئله تاکید کرد که انتشار چنین سخن ناصحیحی با هدف ایجاد فتنه با جریان صدر و مطرح کردن دوباره پرونده با استفاده از نام فیاض است.

ائتلاف سائرون که از جانب «مقتدی صدر»، رئیس جریان صدر حمایت می شود، بارها در مناسبت های مختلف مخالفت خود را با نامزدی فیاض برای پست وزارت کشور اعلام کرده و او را شخصیتی حزبی و غیر مستقل خوانده است.

عبدالمجید خوئی که در 10 آوریل 2003 در نجف کشته شد عالم دینی شیعی و رئیس موسسه خیریه خوئی در لندن بود. او پسر مرجع دینی متوفی «ابوالقاسم خوئی» بود.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا