ائتلاف سائرون: هیچ توافقی بر سر شخصیتی مشخص برای تصدی وزارتخانه های امنیتی حاصل نشده است

«برهان المعموری»، از رهبران ائتلاف سائرون عراق تاکید کرد که فراکسیون‌های سیاسی تاکنون درخصوص نامزدهای پیشنهادی برای تصدی دو وزارتخانه دفاع و کشور به نتیجه قطعی نرسیده اند.

میدل ایست نیوز: «برهان المعموری»، از رهبران ائتلاف سائرون عراق امروز دوشنبه تاکید کرد که فراکسیون‌های سیاسی تاکنون درخصوص نامزدهای پیشنهادی برای تصدی دو وزارتخانه دفاع و کشور به نتیجه قطعی نرسیده اند. وی همچنین اعلام کرد که همه اسامی مطرح شده در رسانه‌ها تنها نامزدهایی هستند که درخصوص آنها توافقی حاصل نشده است.

المعموری در گفت‌وگو با پایگاه خبری المعلومه تصریح کرد: «رایزنی میان فراکسیون‌های سیاسی برای معرفی شخصیت‌هایی خارج از روند سیاسی ادامه دارد و این شخصیت‌ها هیچ ارتباط حزبی با وزارت کشور و دفاع ندارد.»

وی افزود: «دو ائتلاف الفتح و سائرون درخصوص اسامی اعلام شده در رسانه‌ها به توافق نرسیده اند و ما هیچ دستوری برای معرفی شخصیتی معین برای به عهده گرفتن وزارتخانه‌های امنیتی دریافت نکرده ایم.»

المعموری در ادامه گفت: «موضوع مذکور در روزهای آتی در سایه توافق همه فراکسیون‌ها برای در پیش گرفتن رویکرد سائرون در انتخاب افراد مستقل برای تصدی وزارتخانه ها، نهایی خواهد شد.»

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا