سفر سه روزه رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به قطر

«محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین قرار است امروز در سفری که سه روز به طول خواهد انجامید، وارد دوحه، پایتخت قطر شود.

میدل ایست نیوز: «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین قرار است امروز در سفری که سه روز به طول خواهد انجامید، وارد دوحه، پایتخت قطر شود.

به گزارش پایگاه خبری الخلیج اونلاین، «منیر غنام»، سفیر فلسطین در قطر در گفت‌وگو با رادیو «صوت فلسطین» اعلام کرد که محمود عباس روز سه شنبه با شیخ تمیم، امیر این کشور دیدار خواهد کرد.

وی افزود:«طرفین در این دیدار درخصوص هماهنگی مواضع مشترک در سایه چالش‌ها و پروژه‌های مشکوکی که فلسطین با آن مواجه است، رایزنی خواهند کرد.

قطر همواره از طرح‌های اقتصادی و توسعه فلسطین و به ویژه نوار غزه که از سال 2006 میلادی تحت محاصره اسرائیل قرار داد، حمایت کرده است.

در همیت راستا، در اوایل ماه کنونی میلادی دوحه اعلام کرد مبلغ 480 میلیون دلار به مردم فلسطین ساکن نوار باختری و غزه کمک خواهد کرد.

سفر محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگران فلسطین به قطر در شرایطی انجام می شود که واشنگتن اخیرا از آغاز نخستین گام عملی معامله قرن به میزبانی بحرین در ماه آتی، پرده برداشته است.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن