دستورالعمل رسانه‌ای حشدالشعبی برای عدم ورود به اختلاف میان «الفیاض» و «المهندس»+سند

دفتر رسانه‌ای حشدالشعبی با صدور دستورالعملی به همه عوامل خود هشدار داد از ورود به موضوع اختلاف میان رئیس سازمان حشدالشعبی و معاون وی در شبکه‌های اجتماعی بپرهیزند.

میدل ایست نیوز: دفتر رسانه‌ای حشدالشعبی با صدور دستورالعملی به همه عوامل خود هشدار داد از ورود به خبر مربوط به وجود بحران میان «فالح الفیاض» رئیس سازمان حشدالشعبی و «ابومهدس المهندس»، معاون وی در شبکه‌های اجتماعی بپرهیزند.

در سندی که از سوی دفتر رسانه‌ای حشد الشعبی صادر شده و به امضای «مهند نجم عبد» مدیر دفتر مذکور رسیده، خطاب به عوامل دفتر مذکور آمده است: «اخیرا در شبکه‌های اجتماعی شاهد توهین و اقدامات تخریبی علیه رئیس، نائب رئیس و فرماندهان حشدالشعبی هستیم لذا نباید در جهت کمک یا ترویج این سخنان نادرست و توهین‌آمیز گام برداشت. کسانی که خلاف این موضوع عمل کنند مورد بازخواست قانونی و بازدارنده قرار می گیرند.»

در پی حملات انجام شده به مواضع حشدالشعبی، ابوالمهدی المهندس با صدور بیانیه‌ای ضمن متهم کردن ایالات متحده امریکا به دست داشتن در این حملات، تهدید به واکنش نظامی کرد اما در ادامه فالح الفیاض با صدور بیانیه‌ای دیگر تصریح کرد سخنان المهندس بیانگر موضع رسمی حشدالشعبی و دولت عراق نیست و حملات مذکور نیازمند انجام تحقیقات بیشتر است، این امر حدس و گمان‌های مربوط به وجود اختلاف‌نظر میان این دو را تقویت کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا