ائتلاف فتح خطاب به تظاهرات کنندگان: ضربه زدن به منافع ملی را محکوم کنید

در بیانیه ائتلاف فتح آمده که کسانی می کوشند که با دستاویز قرار دادن اعتراض و حقوق اجتماعی نظم عمومی را به هم بزنند و به اموال عمومی تعرض کنند.

میدل ایست نیوز: ائتلاف فتح به ریاست «هادی العامری» با صدور بیانیه ای خواستار اقدام مسئولانه در برابر بستن خیابان ها و پل ها و معطل ماندن منافع ملی و مدارس و دانشگاه ها و تخریب اقتصاد ملی کشور شد.

در بیانیه رسمی این ائتلاف که روز سه شنبه (5 نوامبر) منتشر شده آمده که همزمان با حمایت از مطالبات مشروع مردم و ایستادن در کنار تظاهرات کنندگان در «میدان های آزادی» از معترضان خواست که «از سر مسئولیت پذیری اقدامات برای بستن خیابان ها و پل ها و معطل کردن منافع ملی کشور و بستن مدارس و دانشگاه ها و تخریب اقتصاد ملی ازراه تعطیل کردن بنادر و گذرگاه های مرزی را محکوم کنند».

در این بیانیه آمده که کسانی می کوشند که با دستاویز قرار دادن اعتراض و حقوق اجتماعی نظم عمومی را به هم بزنند و به اموال عمومی تعرض کنند.

در این بیانیه ضمن قدردانی از تظاهرات کنندگانی که به صورت مسالمت آمیز اعتراض خود را بیان می کنند از آنها خواسته شده که از این «زنجیره منظم ضربه زدن به منافع ملی» ابراز انزجار کنند و اجازه ندهند که «آشوب و اغتشاش تصویری نادرست از تظاهرات مطالبه محور آنان ارائه دهند».

این ائتلاف از فرمانده کل نیروهای مسلح و دستگاه های امنیتی خواسته که همه تدابیر لازم برای حفظ امنیت و برخورد با قانون شکنان را اتخاذ کنند و اجازه آشوب را ندهند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
المعلومه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن