وزارت دفاع عراق حمله پهپادی به خانه «سید مقتدی صدر» را تکذیب کرد

دفتر فرماندهی وزارت عراق در این بیانیه اعلام کرده که اطلاعاتی درباره حمله پهپادی به دست نیامده و آنچه در این خصوص در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، صحت ندارد و قابل استناد نیست.

میدل ایست نیوز: دفتر فرماندهی وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه‌ای هرگونه حمله پهپادی به منطقه محل اقامت سید مقتدی صدر در منطقه حنانه شهر نجف اشرف را تکذیب کرد.

به نوشته پایگاه «السومریه نیوز»، دفتر فرماندهی وزارت عراق در این بیانیه اعلام کرده که اطلاعاتی درباره حمله پهپادی به دست نیامده و آنچه در این خصوص در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، صحت ندارد و قابل استناد نیست.

وزارت دفاع عراق همچنین به رسانه‌هایی که چنین اخبار نادرستی را منتشر می‌کنند، هشدار داد که اقدامات قانونی و قضایی لازم مربوط به انتشار این خبر بی پایه و اساس، انجام می‌گیرد.

امروز «صالح محمد العراقی» از منابع رسانه‌ای نزدیک به جریان الصدر گفته بود که منطقه «الحنانه» در نجف اشرف هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.

العراقی در فیسبوکش نوشت: «این حمله در پاسخ به دستوراتی انجام شده که مقتدی الصدر در خصوص کلاه‌ آبی‌ها دیشب برای حمایت از انقلابیون در بغداد و پیشتر در نجف، صادر کرده بود.»

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا