«سید مقتدی صدر» حساب هاي خود در فسیبوک، تلگرام و توئیتر را بست/مخالفت تظاهرات کنندگان با معرفی شیاع السودانی برای نخست وزیری+تصاویر

«صالح محمد العراقي»، شخصیت نزدیک به «سید مقتدی صدر»که در صفحه شخصی خود در فیسبوک با انتشار پیامی خداحافظی خود را از این شبکه اجتماعی اعلام کرد، همچنین گفته می شود صفحه العراقی در توئیتر و تلگرام هم بسته شده است.

میدل ایست نیوز: «صالح محمد العراقي»، شخصیت نزدیک به «سید مقتدی صدر»که در صفحه شخصی خود در فیسبوک به بازتاب مواضع وی می پردازد، با انتشار پیامی خداحافظی خود را از این شبکه اجتماعی اعلام کرد، همچنین گفته می شود صفحه العراقی در توئیتر و تلگرام هم بسته شده است.

برخی منابع آگاه همچنین اعلام کرده‌اند که صالح محمد العراقی، شخصیتی مجازی است و در پشت پرده حساب‌ها در شبکه‌های اجتماعی مذکور، خود صدر قرار دارد.

در همین رابطه، پایگاه خبری الغد پرس به نقل از منبعی آگاه اظهار داشت خداحافظي صالح محمد العراقي از فیسبوک به اين علت بوده است كه برخی فراکسیون‌های سیاسی بر سر معرفی « محمد شياع السوداني» براي منصب نخست وزيري به توافق رسیده اند. وی پیش از این مخالفت خود را با نخست وزیری السودانی اعلام کرده بود.

در همین حال، برخی تظاهرات‌کنندگان عراقی با در دست داشتن پلاکاردهایی مخالفت خود را نامزدی السودانی اعلام کردند و خواستار معرفی شخصیتی مستقل شدند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا