ائتلاف دولت قانون: هرگز تظاهرات را به عنوان فشار سیاسی قبول نداریم

ائتلاف دولت قانون در واکنش به انتشار شایعاتی مبنی بر دست داشتن ائتلاف دولت قانون در تظاهرات اخیر عراق، ضمن محکوم کردن این شایعات، خواستار برخورد قاطع رسانه و شبکه های ارتباط جمعی با تبلیغات مسموم شد.

میدل ایست نیوز: ائتلاف دولت قانون به رهبری «نوری المالکی»، شایعاتی مبنی بر دست داشتن افرادی درون ائتلاف دولت قانون در تظاهرات اخیر را محکوم کرد و از نهادهای رسانه ای و شبکه های ارتباط جمعی خواست با جدیت با موضوع تبلیغات مسمومی که نمی خواهد عراق آرام و مردم این کشور در امنیت و آرامش باشند، برخورد کنند.

ائتلاف دولت قانون در بیانیه ای گفت: «شایعاتی را که برخی محافل سیاسی به دروغ مبنی بر دست داشتن افرادی درون ائتلاف دولت قانون در جمع کردن تظاهرات کنندگان و افزایش تنش در میدان های تظاهرات منتشر کردند محکوم می کنیم.»

ائتلاف دولت قانون در ادامه بیانیه اعلام کرد: «ائتلاف دولت قانون و مسیر روشن آن هرگز تظاهرات را به عنوان فشار سیاسی نمی پذیرد بلکه تغییر را از طریق نهادهای قانونی امکان پذیر می داند.»

ائتلاف دولت قانون هدف از شایعه پراکنی برخی افراد مغرض را، اختلاف و تفرقه افکنی در میان نیروهای سیاسی عراق و دولت و سیاه نمایی واقعیت سیاسی کشور در راستای هماهنگی با منافع بی ارزش خود دانست.

ائتلاف دولت قانون از نهادهای رسانه ای و شبکه های ارتباط جمعی خواست با جدیت با موضوع تبلیغات مسمومی که نمی خواهد عراق آرام و مردم عراق در امنیت و آرامش باشند، برخورد کنند.

گفتنی است برخی از استان های عراق از جمله بغداد روز گذشته شاهد تظاهرات صدها نفر از شهروندان بوده است که خواستار تغییر نظام فعلی عراق، تامین خدمات عمومی، از بین بردن فساد و فاسدان و مجازات قاتلان تظاهرات کنندگان شدند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
السومریة نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا