امضای قرارداد همکاری میان شرکت هواپیمایی قطر و کمیساریای عالی پناهندگان برای انتقال کمک های بشردوستانه

شرکت هواپیمایی قطر از امضای قرارداد همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای انتقال کمک های بشردوستانه خبر داد.

میدل ایست نیوز: شرکت هواپیمایی قطر از انعقاد قرارداد همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای انتقال کمک های بشردوستانه به پناهندگان و آوارگان در جهان خبر داد.

شرکت هواپیمایی قطر امروز در بیانیه ای تاکید کرد: «قرارداد همکاری که میان دو طرف به مدت دو سال منعقد شده به عنوان اولین همکاری از این نوع، شامل همکاری استراتژیک هواپیمایی قطر برای انتقال کمک های ضروری به افرادی که در این شرایط سخت و بی سابقه  نیاز به کمک فوری دارند می شود.»

شرکت هواپیمایی قطر اشاره کرد قرارداد جدید در تاریخ 19 مه در دوحه منعقد شد و به مثابه همکاری مهم میان دو طرف برای مقابله با چالش های کنونی و در رأس آن کرونا است.

هواپیمایی قطر اعلام کرد بر اساس قرارداد جدید این امکان برای کمیساریای عالی پناهندگان فراهم می شود که از ناوگان هوایی قطر برای انتقال کمک های بشردوستانه به سراسر جهان استفاده کند.

این کمک ها شامل آب، لوازم پزشکی و ضدعفونی کننده ها است که با هدف حفظ سلامتی پناهندگان و آوارگان در سراسر جهان میان این افراد توزیع می شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا