راهبرد تازه نیروهای عراقی در تعقیب تروریست های داعش

نیروهای عراقی راهبردی تازه ای در مبارزه با تروریست ها پیش گرفته اند که مبتنی بر گردآوری اطلاعات و فعالیت های امنیتی برای تعقیب تروریست هاست.

میدل ایست نیوز: ستاد عملیات مشترک عراق از راهبرد تازه خود در تعقیب گروه های تروریستی خبر داد و تأکید کرد که تروریست های داعش می کوشند از گرمای شدید هوا و شرایط بهداشتی کشور برای اجرای عملیات تروریستی استفاده کنند.

سرتیپ تحسین الخفاجی، سخنگوی ستاد عملیات مشترک عراق، گفت که هسته های سیار داعش می کوشند که با استفاده از شرایط خاص کشور به علت محدودیت های ناشی از شیوع کرونا و نیز افزایش دمای هوا برای اجرای عملیات تروریستی به خصوص در مناطق صحرایی استفاده کنند.

او گفت که نیروهای عراقی راهبردی تازه ای در مبارزه با تروریست ها پیش گرفته اند که مبتنی بر گردآوری اطلاعات و فعالیت های امنیتی برای تعقیب تروریست هاست.

الخفاجی افزود که همه دستگاه های امنیتی کشور فعالیت های خود برای شناسایی و تعقیب داعش را افزایش داده اند و نیروهای ائتلاف نیز با سرکشی های هوایی و گردآوری اطلاعات و در مواردی بمباران هوایی به خواست نیروهای عراقی، همکاری اثرگذاری با نیروهای عراقی در این عرصه دارند.

او همچنین از مجهز شدن نیروهای عراقی به دوربین های حرارتی برای تعقیب آسان تر تروریست ها خبر داد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
خبرگزاری رسمی عراق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا