«بشار اسد»: قانون قیصر عنوانی برای مرحله تازه از افزایش تنش در منطقه است

رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد قانون قیصر، عنوانی برای مرحله‌ای جدید از افزایش تنش در منطقه است.

میدل ایست نیوز: «بشار اسد»، رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد قانون قیصر، عنوانی برای مرحله‌ای جدید از افزایش تنش در منطقه است.

اسد در سخنرانی خود در برابر نمایندگان مجلس خلق تاکید کرد: جنگ مانع از عمل به وظایمان نخواهد شد و قدرت ملت ها در همزیستی با شرایط و همراه کردن آن در راستای منافع خویش است.‎

رئیس جمهور سوریه افزود: انتخاب باشکوه مجلس یک رویداد تاریخی در طول تاریخ جنگ به حساب می آید که به دست و اراده و ایستادگی ملت مان نوشته شده است.

وی گفت: قرار بود این نشست در بنای مجلس برگزار شود اما به دلیل ضرورت انجام اقدامات مقابله با کرونا نشست در کاخ الشعب برگزار شد.

رئیس جمهور سوریه بیان کرد: هر گونه خللی در روند قانونگذاری به نهادها آسیب می رساند و موجب بی ثباتی می شود و اعتماد شهروندان به موسسات را از بین می برد.

رئیس جمهور ادامه داد: قانون قیصر بخشی محاصره سوریه هم به حساب می آید و فرق بین آن و دیگر مراحل محاصره اعمال شده علیه سوریه که آسیب های زیادی به مردم سوریه را وارد کرد، وجود ندارد.

رئیس جمهور توضیح داد: واکنش عملی به محاصره، افزایش تولید و تکیه بر خود است.

وی در پایان اظهار داشت: ایالات متحده به حضور تروریست ها در منطقه و در راس آنها داعش نیاز دارد، و قانون قیصر بهانه ای برای حمایت از تروریست ها بود.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا