تاکید مشاور امنیت ملی عراق بر حفاظت از مرزها در بازدید از مقر ستاد عملیات مشترک عراق

مشاور امنیت ملی عراق در بازدید از مقر ستاد عملیات مشترک عراق با فرماندهان آن دیدار و بر اهمیت حفاظت از مرزها و آمادگی برای جلوگیری از نفوذ به آن تاکید کرد.

میدل ایست نیوز: «قاسم الاعرجی»، مشاور امنیت ملی عراق در بازدید از مقر ستاد فرماندهی مشترک عراق بر اهمیت حفاظت از مرزهای عراق و آمادگی برای جلوگیری از هرگونه نفوذ از مرزها تاکید کرد.

در بیانیه دفتر الاعرجی آمده است که در راستای اجرای دستورات نخست وزیری و فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق و پیگیری مصوبات شورای امنیت ملی عراق، مشاور امنیت ملی عراق از مقر ستاد فرماندهی عملیات مشترک عراق دیدن و با معاون فرماندهی ستاد عملیات مشترک و فرماندهی ستاد عملیات بغداد دیدار کرد.

الاعرجی در نشستی که با فرماندهان ستاد عملیات مشترک داشت به ارزیابی چالش های امنیتی و عملکرد واحد های مختلف نیروهای امنیتی برای مبارزه با تروریسم، اعمال قانون و گسترش امنیت و تعقیب عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش پرداخت.

مشاور امنیت ملی عراق همچنین بر اهمیت حفاظت از مرزها و آمادگی بالا برای جلوگیری از هرگونه نفوذ به کشور از طریق مرزها تاکید کرد.

از طرفی دیگر معاون فرماندهی ستاد عملیات مشترک گزارشی از مهم ترین فعالیت های امنیتی کنونی و فرماندهی ستاد عملیات بغداد نیز گزارش مختصری از آمادگی دستگاه های امنیتی و طرح های آنها برای حفاظت از شهروندان و تعقیب تروریست ها و جرائم سازمان یافته ارائه کردند.

الاعرجی در پایان تاکید کرد که دستگاه های امنیتی باید به دستورات فرماندهی کل نیروهای مسلح مربوط به تعامل مناسب با شهروندان و حفاظت از آنها و حفاظت از منافع عمومی و خصوصی به عنوان مسئولیت حکومت پایبند باشند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
بغداد الیوم
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن