عضو حزب الفضیلة: حملات راکتی زندگی در بغداد را غیر قابل تحمل کرده است

یک نماینده سابق مجلس عراق خبر داد که در حمله روز گذشته گروه های قانون شکن که گفته شده که هدف آن منطقه خضراء بغداد بوده نزدیک بوده دخترش کشته شود.

میدل ایست نیوز: «مهند العقابی»، از سران حزب الفضیله عراق و نماینده سابق مجلس عراق، خبر داد که در حمله روز گذشته گروه های قانون شکن که گفته شده که هدف آن منطقه خضراء بغداد بوده نزدیک بوده دخترش کشته شود.

او با صدور بیانیه ای تأکید کرد که شب گذشته با خانواده اش در خانه بوده که صدای راکت هایی را که منطقه خضراء را هدف قرار داد شنیده و همزمان یک گلوله سنگین ضد موشک وارد خانه اش شده و به نقطه ای در 20 سانتی متری دخترش اصابت کرده است.

او تأکید کرده که خدا را شاکر است که دخترش از این حمله آسیبی ندیده اما از این توحشی که در بغداد جریان دارد به شدت خشمگین است و افزوده که این اقدامات که امنیت شهروندان و خون مردم بی گناه را نادیده می گیرد و بغداد را به میدان درگیری نظامی با گلوله های سنگین تبدل کرده و به موضوعی روزمره تبدیل شده و تقریبا هر شب دیده می شود غیر قابل تحمل است.

العقابی افزوده که  مردم بغداد در چنین وضعیتی سه راه بیشتر ندارند، یا اینکه هر لحظه منتظر ورود یک راکت یا گلوله به خانه شان باشند، یا اینکه در خانه هایشان رادار و سامانه های ضد موشکی نصب کنند یا اینکه از دست قانون شکنان به بیابان پناه ببرند.

او همچنین خاطرنشان کرده که ساکن منطقه خضراء نیست و منزلش 15 کیلومتر از سفارت امریکا فاصله دارد.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
ناس نیوز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن