حضور «مصطفی الکاظمی» در جمع خانواده های عزادار حادثه الفرحاتیه

نخست وزیر عراق، با حضور در روستای الفرحاتیه از توابع بلد در جنوب استان صلاح الدین عراق در جمع خانواده های داغدار حادثه روز گذشته این منطقه حاضر شد.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر عراق، با حضور در روستای الفرحاتیه از توابع بلد در جنوب استان صلاح الدین عراق در جمع خانواده های داغدار حادثه روز گذشته این منطقه حاضر شد.

الکاظمی صبح امروز در رأس هیئتی امنیتی شامل وزرای کشور و دفاع و رئیس سازمان الحشد الشعبی برای پیگیری وضعیت امنیتی این منطقه وارد استان صلاح الدین شد و با مقامات امنیتی جلسه برگزار کرد.

روز گذشته فرماندهی پلیس استان صلاح الدین در شمال عراق پیشتر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ۱۲ غیر نظامی از اهالی بخش «الفرحاتیه» در شهرستان «بلد» در جنوب این استان، از سوی یک گروه مسلح ناشناس ربوده شدند.

فرماندهی پلیس صلاح الدین در بیانیه خود ضمن اعلام این که نیروهای پلیس اجساد هشت تن از ربوده شدگان را پیدا کردند با این حال هنوز از سرنوشت چهار ربوده شده دیگر اطلاعی در دست نیست، تاکید کرد که «عمار جبر خلیل»، استاندار این استان واقع در شمال بغداد نیز یک درخواست اضطراری به دفتر فرمانده کل نیروهای مسلح یعنی «مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر عراق برای انجام تحقیقات فوری در رابطه با این جنایت ارائه داده است.

همچنین بخوانید:

بیانیه مشترک نمایندگان و مقامات محلی استان صلاح الدین: اگر گروه های مسلح از استان اخراج نشوند خواستار حمایت امنیتی بین المللی می شویم

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن