فرمانده پلیس فدرال عراق: آماده تامین امنیت انتخابات آتی هستیم

فرمانده پلیس فدرال عراق تاکید کرد که نیروهای امنیتی آماده تامین امنیت انتخابات آتی عراق هستند.

میدل ایست نیوز: سپهبد ستاد «جعفر البطاط»، فرمانده پلیس فدرال عراق تاکید کرد که سلاح بی ضابطه باید از همه مناطق جمع آوری شود و اشاره کرد که نیروهای امنیتی آماده تامین امنیت انتخابات هستند.

وی تاکید کرد که سلاح بی ضابطه نیاز به تلاش برای جمع آوری از همه مناطق دارد و نیروهای پلیس اجازه نخواهند داد که گروه های مسلحی خارج از چارچوب حکومت وجود داشته باشد و اگر نیروهای پلیس سلاح بدون مجوزی را پیدا کنند آن را ضبط می کنند.

البطاط در خصوص امنیت انتخابات و میزان آمادگی نیروهای امنیتی برای تامین امنیت آن تاکید کرد که نیروهای امنیتی آماده تامین امنیت انتخابات هستند و خبر داد که وزارت کشور آماده سازی این طرح را آغاز کرده است.

وی گفت که در نیروهای پلیس در تامین امنیت کوه های مکحول به صورت کامل موفق بوده اند و به گسترش امنیت و نصب دوربین های پیشرفته امنیتی اقدام کرده اند.

فرمانده پلیس فدرال عراق با اشاره به اینکه داعش در برخی از مناطق به صورت فردی عملیات انجام می دهد و اوضاع تحت کنترل است تصریح کرد که پس از تصمیم نخست وزیری برای گشودن پل الجمهوری و از بین رفتن ترافیک، اوضاع در بغداد بهتر است و از طرح قریب الوقوع برای برداشتن بخشی از ایست و بازرسی ها با همکاری فرماندهی ستاد عملیات بغداد خبر داد.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
السومریة نیوز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن