واكنش حزب الله لبنان به اعلام عادی سازی روابط مراکش و اسرائیل

حزب الله لبنان تأکید کرد که کشورهایی که در پی منافعی به سیاست های باج خواهی امریکا تن دهند جز توهم و سرخوردگی دستاوردی نخواهند یافت.

میدل ایست نیوز: حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای در واکنش به اعلام عادی سازی روابط میان مراکش و اسرائیل تأکید کرد که کشورهایی که در پی منافعی به سیاست های باج خواهی امریکا تن دهند جز توهم و سرخوردگی دستاوردی نخواهند یافت.

در این بیانیه آمده که اعلام برقراری روابط میان مراکش و اسرائیل «در چارچوب فروافتادن برخی کشورهای عربی به دام اجرای تمایلات امریکا و اسرائیل برای پاک کردن مسئله فلسطین جای می گیرد».

این بیانیه افزوده که تن دادن این کشورها به سیاست باج خواهی امریکایی صهیونیستی با هدف دستیابی به منافعی یا رفع تحریم هایی «دستاوردی جز توهم و سراب ندارد و عاملان آن به هیچ نخواهند رسید و خیلی زود خواهند فهمید که جز سرخوردگی نصیبی نداشته اند و کشورشان را به میدان باز برای توطئه های دشمن اسرائیلی تبدیل کرده اند».

این بیانیه تأکید کرده که «واقعیت حال را باید در ملت مراکش و همه ملت های عرب دید که با همه انواع عادی سازی روابط مخالف اند و همه توافق نامه های خائنانه را از کار می اندازند و پشتیبان قدرتمند ملت مقاوم فلسطین خواهند بود».

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسيا اليوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا