راه‌اندازی کارزار رسانه‌ای «شهادت و حاکمیت» در آستانه ترور شهیدان المهندس و سلیمانی توسط الحشد الشعبی

الحشد الشعبی از آغاز فعالیت کارزار رسانه‌ای موسوم به «شهادت و حاکمیت» در آستانه ترور شهیدان المهندس و سلیمانی خبر داد.

میدل ایست نیوز: سازمان الحشد الشعبی از آغاز فعالیت کارزار رسانه‌ای موسوم به «شهادت و حاکمیت» در آستانه ترور شهیدان المهندس و سلیمانی خبر داد.

مدیریت امور رسانه‌ای سازمان الحشد الشعبی در پیامی اعلام کرد کارزار رسانه‌ای برای بزرگداشت نخستین سالگرد جنایت امریکا در ترور فرماندهان پیروزی «ابومهدی المهندس» و «قاسم سلیمانی» آغاز به کار کرده است.

در ادامه این پیام آمده است که هدف از این کارزار رسانه‌ای، حمایت و پوشش فعالیت‌های رسمی و مردمی، برنامه‌های رسانه‌ای و فنی که جنایت فرودگاه بغداد و رخدادهای پیش و پس از آن را مدنظر قرار می‌دهد، می‌باشد.

مدیریت رسانه‌ای الحشد الشعبی افزوده که عنوان این کارزار رسانه‌ای «شهادت و حاکمیت» نام دارد که برای یادبود جان‌فشانی‌های فرماندهان پیروزی بر داعش به مدت چند روز ادامه خواهد داشت.

در پایان این پیام آمده است که فعالیت‌های فرهنگی و مراسم یادمان شهدا با هماهنگی و همکاری نهادهای رسمی، دینی و اجتماعی و هیات‌های دیپلماتیک در داخل و خارج از کشور برگزار خواهد شد همچنین طی این کارزار، شاهد هماهنگی بالا با رسانه‌های عراقی و بین‌المللی از طریق تامین وسایل حمل و نقل، پوشش و پخش خارجی بعد از اعلام زمان‌بندی و اماکن برگزاری مراسم خواهیم بود.

وزارت دفاع امریکا (پنتاگون) بامداد روز جمعه مورخه 3 ژانویه سال 2020 میلادی از ترور شهیدان المهندس و سلیمانی در عملیات پهپادی در مسیر فرودگاه بین‌المللی بغداد خبر داد.

 

 

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا