سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق: اقدام خرابکارانه در جرف الصخر هیچ خسارت جانی در پی نداشت

سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که حمله به یکی از برج های انتقال برق در جرف الصخر هیچ خسارت جانی در پی نداشت و فقط منجر به خسارت مادی شد.

میدل ایست نیوز: سرلشکر «یحیی رسول»، سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق امروز سه شنبه تاکید کرد که حمله به منطقه جرف الصخر در شمال استان بابل هیچ خسارت جانی در پی نداشت.

وی در گفت وگویی تلویزیونی گفت: گروهی قانون شکن یکی از برج های انتقال برق در منطقه الحی العسکری در جرف الصخر را در عملیاتی خرابکارانه هدف قرار دادند.

رسول افزود: حمله به جرف الصخر فقط منجر به آسیب به یکی از برج های انتقال برق شد و هیچ خسارت جانی در پی نداشت.

سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق در ادامه اظهار داشت که سرلشکر ستاد علی الهاشمی، فرمانده ستاد عملیات کربلا به ناحیه جرف الصخر رفته و وضعیت امنیتی آن را بررسی کرده است و اکنون نیروهای امنیتی کنترل امنیت منطقه را در دست دارند.

وی با درخواست عدم آشفته کردن افکار عمومی از طریق انتشار شایعات مغرضانه در رسانه ها، بیان کرد که کادر برق برای تعمیر برج هدف قرار گرفته در جرف الصخر وارد عمل شدند.

پیشتر واحد اطلاع رسانی امنیتی عراق در بیانیه ای تأکید کرد که که برخی از برج های انتقال برق در منطقه البهبهانی در شمال استان بابل هدف حمله گروه تروریستی داعش قرار گرفت که برخی رسانه ها آن را ناشی از بمباران هوایی دانستند.

پیش از این برخی رسانه ها اخباری مبنی بر وقوع چند انفجار ناشی از حملات هوایی منتشر کردند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا