تیپ 30 الحشد الشعبی: حمله به یکی از مقرهای ما، کار نیروهای پیشمرگه بوده است

تیپ 30 الحشد الشعبی، نیروهای پیشمرگه را به حمله راکتی به مرکز ایست و بازرسی امنیتی وابسته به خود در استان نینوا متهم کرد.

میدل ایست نیوز: تیپ 30 الحشد الشعبی، نیروهای پیشمرگه را به حمله راکتی به مرکز ایست و بازرسی امنیتی وابسته به خود در استان نینوا متهم کرد.

در بیانیه تیپ 30 الحشد الشعبی آمده است: در رخدادی بی‌سابقه و ناخوشایند در ساعت پنج صبح امروز یکی از مراکز ایست و بازرسی ما در نزدیکی کوه باصخره مورد حمله راکتی بزدلانه قرار گرفت؛ راکتی که از سمت مواضع نیروهای پیشمرگه که بر کوه مذکور تسلط دارند، شلیک شد، در پی این حمله راکتی یکی از نیروهای حشد مجروح شد.

تیپ 30 الحشد الشعبی (شبک‌ها) در ادامه افزود: این حمله برای همه واقعیت‌هایی را روشن کرد و کذب بودن ادعای این گروه‌ها را برملا کرد که ما را هر بار با اتهام‌های بی‌مورد و باطل در بر هم زدن امنیت منطقه متهم می‌کنند؛ اتهام‌هایی که با هدف پیشبرد طرح‌های مشکوک خود بوده است که تاکنون از تحقق آن ناتوان مانده اند.

تیپ 30 الحشد الشعبی در پایان تهدید کرد تا زمان بر خاک مالیدن غرور این گروه‌ها خاطرمان آسوده نخواهد شد.

«قصی عباس»، نماینده استان نینوا در پارلمان عراق پیشتر تصریح کرده بود که حمله به مقر تیپ 30 (شبک‌ها) در استان نینوا در واکنش به حمله راکتی شب گذشته به فرودگاه اربیل انجام شده است.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
از طريق
عراق نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا