رئیسی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی: امید ایران به وین و نیویورک نیست

رئیس جمهوری ایران در سخنرانی خود به مناسبت چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد که امید این کشور به وین و نیویورک نیست.

میدل ایست نیوز: «ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری ایران در سخنرانی خود در پیش‌خطبه نماز جمعه تهران که همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت.

رئیسی با تاکید بر اینکه ایران در سیاست خارجی خود نگاه متوازن دارد، تاکید کرد که نگاه به غرب، ایران را نامتوازن کرده است و باید نگاه متوازن به همه کشورها بویژه همسایگان داشت.

وی افزود که امید ما به مردم ایران است و هرگز امید به وین و نیویورک نداریم.

رئیس جمهور ایران با اشاره به اینکه حتی مردم غیر مسلمان، اما آزادی‌خواه به انقلاب اسلامی ایران، علاقه مند هستند، خاطرنشان کرد که شعار انقلاب ایران، جهان شمول است.

 

 

 

 

 

 

خبرگزاری ایرنا هم گزارش داد که چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب ایران، با تمهیدات کرونایی از ساعت ۹:۳۰ دقیقه به وقت محلی در ۱۵۰۰ شهر و بیش از ۳۰۰۰ روستای ایران آغاز و شرایط کرونایی تهران باعث شد که راهپیمایی در این شهر به‌صورت خودرویی برگزار شود.

این خبرگزاری افزود که رسانه‌های خارجی در ایران با حدود ۲۰۰ خبرنگار و تصویربردار مراسم سالگرد پیروزی انقلاب را پوشش خبری می‌دهند.

صفحه ویژه جام جهانی قطر جام جهانی
منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا