تداوم بازداشت فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری توسط اسرائیل

یک خبرگزاری فلسطینی از بازداشت شماری از فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری توسط نظامیان اسرائیلی خبر داد.

میدل ایست نیوز: سایت خبری «معا» فلسطین اعلام کرد که نیروهای نظامی اسرائیل، 12 شهروند فلسطینی را در مناطق مختلفی از کرانه باختری دستگیر کردند.

به گزارش روسیا الیوم به نقل از خبرگزاری معا، نیروهای نظامی اسرائیل صبح امروز با یورش به مناطق مختلفی از کرانه باختری، دستگیری فلسطینیان را آغاز کردند.

این خبرگزاری نوشت که ارتش اسرائیل گمان کرده که در حین یورش به نابلس، در معرض تیراندازی از سوی افراد مسلح قرار گرفته است.

معا اشاره کرد که ارتش اسرائیل به رام الله، قلقیلیه و بیتونیا یورش برد و شهروندان فلسطینی را در بیت لحم، دورا، اردوگاه عقبه جبر، رام الله، تقوع، رمانه، فرعون، نابلس و صوریف بازداشت کرد.

ارتش اسرائیل فعالیت های خود در کرانه باختری را پس از افزایش حملات به اسرائیلی را تشدید کرده و طی هفته های اخیر شمار زیادی از فلسطینیان را به اتهام دست داشتن در فعالیت های تروریستی بازداشت کرده است.

نظامیان اسرائیل همه روزه به بهانه‌های مختلف به خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری یورش برده و آنان را بازداشت می‌کنند.

اسرائیل در چارچوب قانون بازداشت اداری فلسطینی‌ها را بدون ارائه هیچ سند و مدرک، حتی بدون طرح اتهام مشخصی تا پنج سال زندانی می‌کند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا