فرمانده سابق سپاه از «حملات محرمانه» ایران به اسرائیل خبر داد

فرمانده سابق سپاه ایران «از حملات محرمانه ایران» به اسرائیل «در منطقه و کشورهای مختلف» از جمله در پاسخ به ترور «شهید حسن صیاد خدایی» خبر داد.

میدل ایست نیوز: فرمانده سابق سپاه ایران «از حملات محرمانه ایران» به اسرائیل «در منطقه و کشورهای مختلف» از جمله در پاسخ به ترور «شهید حسن صیاد خدایی» خبر داد.

سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سابق سپاه ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره برخی اظهارات مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص وقایع اخیر در ایران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و مسئولان آن بهتر می‌دانند تاکنون چه ضرباتی از جمهوری اسلامی خورده‌اند و حتی بعضی از آنها هنوز استمرار دارد و در حال ضربه خوردن از این ناحیه هستند، اینها ضرباتی است که در منطقه و در کشورهای مختلف، مقاومت اسلامی در منطقه و در کشورهای مختلف و حتی در داخل سرزمین‌های اشغالی به آنها وارد کرده است.

وی افزود: منتها این از مظلومیت جمهوری اسلامی است که نمی‌تواند خیلی از این ضربه‌هایی را که به این رژیم وارد می‌کند بیان کند، اسم بیاورد و شرح دهد، لذا در این اقدامات چراغ خاموش بودن و محرمانه بودن آن را اکثراً حفظ می‌کند.

وی ادامه داد: اما آنها وقتی تروری انجام‌ می‌دهند مانند ترور شهید حسن صیاد خدایی علناً آن را بیان می‌کنند، تروری که ناجوانمردانه و درحالی صورت گرفت که این شهید در ماشین و جلوی منزلش و بدون محافظ بوده است.

جعفری افزود: ایران و جبهه مقاومت چندین برابر این حملات را، هم قبل از شهادت شهید صیاد خدایی به اسرائیل وارد کرده است و‌ هم بعد از آن، «اما نمی‌توانیم جزییات آن را بیان کنیم‌، البته مردم ما این مسئله را به‌خوبی می‌فهمند و درک می‌کنند. اگر رژیم صهیونیستی یک عملیات می‌کند، می‌داند که پاسخ آن را چندین بار دریافت می‌کند».

وی یادآور شد: دشمنان سعی می‌کنند دیگر حوادث  کشور را هم از طریق عملیات روانی و رسانه‌ای به خود نسبت دهند در حالی که خودشان بهتر از دیگران می‌دانند کار آنها نیست.

حسن صیاد خدایی ماه گذشته در مرکز تهران ترور شد و رسانه ها این ترور را به اسرائیل نسبت دادند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا