شهادت جوان فلسطینی در اردوگاه جنین

نیروهای اسرائیل یک جوان فلسطینی را به ضربه گلوله در اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری به شهادت رساندند.

میدل ایست نیوز: یک جوان فلسطینی، امروز یکشنبه بر اثر تیراندازی نیروهای اسرائیلی در جریان تجاوز چند روز پیش نیروهای اسرائیلی به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رسید.

به گزارش «العربی الجدید»، وزارت بهداشت فلسطین شهادت جوان فلسطینی «حمید مصطفی حسین ابو جلده» 24 ساله، به علت تیراندازی نیروهای اسرائیلی به اردوگاه جنین اعلام کرد.

همچنین ارتش اسرائیل پنج‌شنبه (8 سپتامبر) اعلام کرد که یک فلسطینی بامداد با یک چکش به سربازان اسرائیلی حمله کرده و صورت او را مصدوم کرده و سرباز اسرائیلی هم به سمت وی تیراندازی کرده و او را از پا درآورده است.

وزارت بهداشت فلسطین نیز از شهادت یک شهروند غیر نظامی با تیراندازی سربازان اسرائیلی خبر داد بی آنکه جزئیات بیشتری از حادثه را اعلام کند.

روز چهارشنبه نیز یک جوان 21 ساله فلسطینی در عملیات اسرائیل در شمال کرانه باختری جان خود را از دست داد. جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این جوان از اعضای این جنبش بوده است.

با شدت گرفتن حملات فردی ضد اسرائیلی از جانب فلسطینیان در ماه‌های گذشته، اسرائیل عملیات خود در شمال کرانه باختری به خصوص در مناطق اشغالی نابلس و جنین را شدت بخشیده است.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
العربی الجدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا