ترور یکی از نیروهای سپاه ایران در اصفهان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در مرکز ایران از اقدام مُسلحانه علیه یک تَن از کارکنان سپاه پاسداران ایران در اصفهان خبر داد.

میدل ایست نیوز: محمد رضا جان نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در مرکز ایران از اقدام مُسلحانه علیه یک تَن از کارکنان سپاه پاسداران ایران در اصفهان خبر داد.

به گزارش ایرنا، جان‌نثاری افزود: در ساعات ابتدایی صبح امروز هفتم آذر در یک اقدام مسلحانه در شهر اصفهان، یکی از کارکنان رده‌های سپاه به نام “رضا داستانی” با سلاح گرم مورد اصابت چند گلوله قرار گرفت.

وی اظهار داشت: فرد مذکور بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت که متاسفانه تلاش پزشکان موثر واقع نشد و ایشان جان به جان آفرین تسلیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته برای شناسایی و دستگیری عوامل این اقدام، ارائه اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به ساعات آتی موکول کرد.

پیش از این نیز یکی از ماموران یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان به همراه دو نفر از نیروهای بسیج وابسته به سپاه پاسداران ایران توسط افراد مسلح ناشناس به شهادت رسیده بودند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا