کمپین الحشد الشعبی برای کمک به زلزله زدگان سوریه

الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای از کمپین خود برای کمک های بشر دوستانه به آسیب دیدگان زلزله در سوریه خبر داد.

میدل ایست نیوز: الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای از کمپین خود برای کمک های بشر دوستانه به آسیب دیدگان زلزله در سوریه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق (واع) سازمان الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به اقدامات فوری بشردوستانه و در راستای دستورات دولت عراق برای ایستادن در کنار سوریه، کمپین الحشد الشعبی تحت نظارت «فالح الفیاض» رئیس این سازمان، برای امداد رسانی به آسیب دیدگان از زلزله ای سوریه آغاز شد.

در این بیانیه آمده است: الحشد الشعبی تلاش های خود را برای کمک به مقابله با آثار زلزله ویرانگر زلزله از طریق عملیات امداد، جست‌وجو و نجات در زیر آوار ساختمان های فروریخته و تلاش های مرتبط در زمینه کمک های اولیه توسط گردان ها و بیمارستان های صحرایی بسیج کرده است.

این بیانیه می افزاید: واحدهای مهندسی، خدماتی، پزشکی، لجستیک و تیم‌های تخصصی امداد و نجات وارد خاک سوریه شدند و به سمت شهر آسیب دیده حلب در حرکتند. تیمی از کارشناسان، برای ارزیابی نیازها و ارائه کمک در تمام اشکال، این کمپین را همراهی می کنند.

الحشد الشعبی ادامه داد: تلاش های مستمر توسط مقامات رسمی مربوطه میان دو کشور، هماهنگ شده و تا پایان وضعیت اضطراری ادامه خواهد داشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
واع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا