امضای یادداشت تفاهم حمل و نقل هوایی میان ایران و امارات

سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران از امضای یادداشت تفاهم حمل و نقل هوایی میان این سازمان با امارات متحده عربی خبر داد.

میدل ایست نیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران از امضای یادداشت تفاهم حمل و نقل هوایی میان این سازمان با امارات متحده عربی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی ایران (ایرنا) جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران، اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری در راستای تکلیف قانونی مقرر در ماده ۵ قانون هواپیمایی کشوری به منظور بسط و تقویت روابط حمل و نقل هوایی با سایر کشورهای جهان، نسبت به بروز رسانی یادداشت تفاهم همکاری‌های حمل و نقل هوایی با سایر کشورها اقدام می‌کند.

وی افزود: با توجه به حجم مبادلات تجاری، گردشگری بین ایران و امارات پس از سال‌ها به‌روزرسانی تفاهم‌نامه بین دو کشور که در سال ۲۰۱۵ به امضا رسیده بوده، جهت افزایش همکاری‌های دو جانبه بین طرفین در دستور کار قرار گرفت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ايران خاطرنشان کرد: پس از برگزاری نشست‌های تخصصی و کارشناسی و بحث و بررسی پیرامون افزایش پروازهای بین دو کشور، توسعه شبکه پروازهای خارجی، افزایش پروازهای عبوری از ایران، همکاری‌های فی‌مابین و نیز تمهیدات لازم جهت امضای توافقنامه حمل و نقل هوایی، یادداشت تفاهم جدید توسط روسای سازمان هواپیمایی کشوری ایران و امارات به امضا رسید.

یازرلو تصریح کرد: در این نشست شرکت‌های هواپیمایی کشور امارات متحده عربی از جمله امارات، فلای دبی و الاتحاد نیز حضور داشتند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا