پیام تبریک السودانی به مناسبت نوروز

نخست وزیر عراق گفت که مشتاقانه منتظر عراقی هستیم که با هم خواهیم ساخت و همه به آن افتخار می کنیم.

میدل ایست نیوز: نخست وزیر عراق گفت که مشتاقانه منتظر عراقی هستیم که با هم خواهیم ساخت و همه به آن افتخار می کنیم.

طبق بیانیه دفتر نخست وزیری عراق، السودانی در این پیام آورده است: با زیباترین عبارات، نوروز را به مردم کرد در اقلیم کردستان عراق و به تمام مردم عراق و ملت های منطقه صمیمانه تبریک می گویم.

در این بیانیه آمده است: نوروز امسال فرا رسید و عراق گام های مهمی در جهت تداوم صلح مدنی، چرخاندن چرخ اقتصاد و کار و راه اندازی برنامه اصلاحی آینده نگرانه و واقع بینانه برمی دارد که اولویت ها را به نفع مردم و نیازهای آنان تشخیص می دهد.

این بیانیه می افزاید: آرزوی ما این است که نوروز فرصتی باشد که در آن، ما به عنوان مردم عراق، وحدت و ارتباطات معنوی و مادی خود را تقویت کنیم و تنوع (قومی و فرهنگی) را که ثروت پایدار ماست، جشن بگیریم؛ و این دیدگاه به وضوح برای ما روشن می شود که گذشته و ریشه های ما، مثل آینده و سرنوشت مان به هم مرتبط هستند.

نخست وزیر عراق در این بیانیه آورده: نوروز هر سال برای کسانی که آن را جشن می گیرند، امید به ارمغان می آورد و توسط آن ارزش های کار و میهن پرستی اوج می گیرد؛ امسال پر از امید و فعالیت برای کشورمان است.

این بیانیه می افزاید: در این روز، ما تأکید می کنیم که مشتاقانه منتظر عراقی هستیم که با هم خواهیم ساخت و همه به آن افتخار می کنیم، که شایسته آن هستیم و شایسته ما و تاریخ ما است.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
دفتر نخست وزیری عراق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا