پهلو گرفتن بزرگ‌ترین نمایشگاه شناور کتاب جهان در ساحل بصره + تصاویر

کشتی «لوکاس هوپ» که حامل بزرگترین نمایشگاه کتاب شناور است، در اولین سفر خود به بصره پس از 53 سال، در سواحل آن پهلو گرفت.

میدل ایست نیوز: کشتی «لوکاس هوپ» که حامل بزرگترین نمایشگاه کتاب شناور است، در اولین سفر خود به بصره پس از 53 سال، در سواحل آن پهلو گرفت.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق (واع) سیف الدین الجبوری، رئیس تیم مترجمان کشتی گفت: درهای این کشتی توسط محمد طاهر التمیمی و ضرغام الاجودی دو معاون استاندار بصره، باز شد و تا هفتم آوریل آینده پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

وی افزود: در کشتی تقریباً 350 نفر از 77 ملیت مختلف و تیم های سازمانی داوطلب در استان از دانشجویان و کارمندان مختلف دانشگاه حضور دارند.

وی با اشاره به حضور شهروندان برای بازدید از نمایشگاه در داخل کشتی گفت که ورود به کشتی هم اکنون رایگان و برای عموم آزاد است.

الجبوری با اشاره به اینکه این کشتی طبق برنامه زمانی که توسط دولت محلی استان بصره تهیه شده است، روزانه درهای خود را برای پذیرایی از بازدیدکنندگان و دانش آموزان باز می کند، خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب شناور کشتی دارای بیش از 5 هزار عنوان کتاب است که 90 درصد آن به زبان انگلیسی و مابقی به زبان عربی هستند.

 

همچنین بخوانید

پهلو گرفتن بزرگ‌ترین نمایشگاه شناور کتاب جهان در بندر بیروت + تصاویر – میدل ایست نیوز (mdeast.news)

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
واع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا