پیشنهاد جنرال الکتریک برای بهره برداری فوری از گاز مشعل عراق

شرکت جنرال الکتریک پیشنهادی فنی برای راه حل های فوری بهره برداری از گاز همراه نفت در تولید برق با استفاده از فناوری توربین های جت به وزارت نفت عراق ارائه داد.

میدل ایست نیوز: شرکت جنرال الکتریک پیشنهادی فنی برای راه حل های فوری بهره برداری از گاز همراه نفت در تولید برق با استفاده از فناوری توربین های جت به وزارت نفت عراق ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق (واع) وزارت نفت عراق در بیانیه ای اعلام کرد: حیان عبدالغنی، وزیر نفت عراق روز یکشنبه از مدحت المرعبی، مدیرعامل واحدهای برق سیار شرکت جنرال الکتریک در اروپا، خاورمیانه و آفریقا، و هیئت همراه وی استقبال کرد.

وزیر نفت عراق تاکید کرد که سرمایه گذاری در گاز همراه نفت و تبدیل آن به برق، مورد توجه برنامه دولت و طرح های وزارت نفت عراق است.

وی افزود: وزارت نفت عراق گام های پیشرویی در میادین بصره، میسان و ذی قار برای دستیابی به طرح های توقف سوزاندن گاز همراه نفت ظرف سال های پیش رو برداشته است.

مدیرعامل برق سیار جنرال الکتریک نیز گفت که این دیدار بر مشارکت راهبردی میان وزارت نفت عراق و شرکت جنرال الکتریک تاکید داشت.

در این دیدار همچنین پیشنهادی فنی از سوی شرکت جنرال الکتریک برای راه حل های فوری بهره برداری از گاز همراه نفت در تولید برق با استفاده از فناوری توربین های جت این شرکت و پیشنهاد امضای توافقنامه چارچوبی در حاشیه کنفرانس آب و هوای COP28 ارائه شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
واع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا