خبر اولسیاسی

السودانی در دیدار با مسئولان سازمان حج و عمره عراق:
مناسبت‌های ماه محرم فرصت مناسبی برای یکپارچگی تلاش‌های‌ دستگاه‌های خدماتی کشور است

نخست وزیر عراق در دیدار با مسئولان سازمان حج و عمره کشور گفت که مناسبت‌های ماه محرم و زیارت اربعین برای دستگاه‌های خدماتی در راستای یکپارچگی تلاش‌ها فرصت مناسبی است.

میدل ایست نیوز: محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق امروز یکشنبه به مناسبت موفقیت هیئت حج عراق و کسب جایزه «لبیتم» به عنوان بهترین هیئت حج در میان هیئت های اعزام شده به سرزمین وحی برای دومین سال متوالی، از رئیس و مسئولان سازمان عالی حج و عمره کشور استقبال کرد.

بر اساس بیانیه دفتر اطلاع رسانی نخست وزیری عراق، السودانی ضمن تقدیر و تشکر از سازمان حج و عمره و کارمندان و تیم های آن، در جریان جزئیات خدمات ارائه شده به حجاج عراقی و مهم ترین جزئیات چالش ها و سختی هایی که هیئت حج عراق با آن مواجه بوده است قرار گرفت.

وی در ادامه گفت که کسب جایگاه اول در میان هیئت های حج از سراسر جهان اسلام ثابت کننده عزم تیم های فعال در هیئت حج عراق در راستای حفظ سطح عملکرد و غلبه بر موانع است.

نخست وزیر عراق تاکید کرد که خدمت به شهروندان افتخار است و دولت آمادگی دارد تا در راستای رساندن سطح خدمات به سطح خواسته های شهروندان، به حمایت خود ادامه دهد.

السودانی ضمن تاکید بر اهمیت بررسی همه امور و پیگیری هرگونه خللی در صورت وجود، چه در اثر اشتباهات کاری چه در اثر حوادث جانبی، اشاره کرد که نزدیک شدن به زیارت های میلیونی و مناسبت های ماه محرم و زیارت اربعین امام حسین علیه‌السلام و یاران آن حضرت، برای دستگاه های خدماتی در راستای یکپارچگی تلاش ها و استفاده از تجربه های موفق به ویژه تجربه های سازمان حج و عمره در بخش های ساماندهی و اجرایی فرصت مناسبی است.

منبع
دفتر اطلاع رسانی نخست وزیری عراق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا