سرخط خبرهاسیاسی

العبادی: تروریسم سعی دارد از هر دری به عراق نفوذ کند

حیدر العبادی خطاب به افسران و فرماندهان عراقی گفت: با عناصر داعش در استان صلاح‌الدین، کوهستان مکحول و تکریت مبارزه کرده و پیروز شده‌اید.

میدل ایست نیوز: نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور عراق درباره اینکه تروریست‌ها می‌خواهند از هر دری به عراق نفوذ کنند، هشدار داد و گفت: نباید اجازه نفوذ تروریسم را بدهیم.

«حیدر العبادی» نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور عراق روز شنبه در دیدار با تعدادی از فرماندهان عراقی درباره نفوذ مجدد تروریست‌ها به خاک عراق هشدار داد.

به گزارش السومریه نیوز، العبادی پس از پایان این دیدار بیانیه‌ای را صادر و در آن از نقش فرماندهان و گروهی که با آنها دیدار داشته است در مبارزه با عناصر داعشی تمجید کرد.

حیدر العبادی خطاب به افسران و فرماندهان عراقی گفت: با عناصر داعش در استان صلاح‌الدین، کوهستان مکحول و تکریت مبارزه کرده و پیروز شده‌اید.

وی در ادامه بر اهمیت مرحله آینده و مشکلات آن به دلیل حضور گروه‌های تروریستی در داخل سوریه و تهدیدات آنها تاکید و اعلام کرد، «پیروزی در برابر تروریسم را در عراق محقق کردیم، اما این تهدید همچنان در سوریه وجود دارد و باید آن را از بین ببریم.»

حیدر العبادی تصریح کرد: تروریست‌ها تلاش می‌کنند از هر دری که شده به خاک عراق نفوذ کنند و ما باید مراقب باشیم و اجازه نفوذ را به آنها ندهیم.

نخست‌وزیر و فرمانده نیروهای مسلح عراق نوزدهم آذرماه سال گذشته، رسما آزادی کامل خاک این کشور از دست داعش و تحقق پیروزی بزرگ را اعلام کرده بود.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا