عبدالمهدی: حشد شعبی ضرورتی دائمی برای عراق است

میدل ایست نیوز: «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر عراق امروز دوشنبه تاکید کرد که وی به همراه حشد شعبی تمام تلاش خود را برای ایجاد منابع مالی در راستای حمایت و پشتیبانی از حشد و دست یافتن به حقوق کامل خود، انجام خواهد داد و در ادامه تاکید کرد که حشد شعبی عراق واقعیت عظیمی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.
به نوشته وبگاه خبری المعلومه عراق، عادل عبدالمهدی امروز در دیدار با فرماندهان حشد شعبی گفت:«حشد شعبی مانند یک دستاورد تاریخی برای عراق است که به ارتش، پلیس و دیگر نهادهای امنیتی، قدرت و توان مضاعفی داد.»
نخست وزیر عراق در ادامه تاکید کرد: حشد شعبی واقعیت عظیمی است که نمی توان آن را نادیده گرفت و ما باید از این سازمان مردمی حمایت کنیم.
وی در ادامه سخنان خود افزود: با همکاری همدیگر برای ایجاد منابع مالی برای حمایت از حشد تلاش خواهیم کرد و دوام و پایداری حشد شعبی از مهم ترین وظایف ماست و در همین راستا از موجودیت این سازمان با تمام توان، حمایت خواهیم کرد.
عبدالمهدی ادامه داد:برخی تلاش می کنند که بگویند حشد، امری موقتی است، اما من تاکید می کنم که حشد ضرورتی پابرجا و دائمی است.
نخست وزیر عراق در پایان گفت: از زمان تشکیل حکومت جدید، زمان زیادی نمی گذرد اما من تمام تلاشم را بکار خواهم بست تا حشد شعبی به حقوق کامل خود دست پیدا کند و در همین راستا شهدای حشد باید آن چنان که بایسته و شایسته است مورد تکریم قرار گیرند.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا