چه کسی جایگزین برهم صالح در حزب وی خواهد شد؟

به نظر می رسد «آرام قادر» رئیس جدید حزب برهم صالح باشد اما با این حال نمایندگان حزب نامبرده هنوز نمی توانند نام خود را برای نامزدی این جایگاه اعلام کنند.

میدل ایست نیوز: ائتلاف «برای عدالت و دموکراسی» روز جمعه در شهر اربیل، نشست سالانه خود را برای انتخاب رئیس جدید خود و جایگزین «برهم صالح» برگزار کرد.

به گزارش «المعلومه» این نشست در ساعت 9:30 صبح روز جمعه و با حضور نمایندگان این ائتلاف از سراسر شهرهای اقلیم کردستان برگزار شد.

«عثمان کوبلی» عضو شورای اداری ائتلاف برای عدالت و دموکراسی گفت که جدول فعالیت های امروز این نشست شامل انتخاب یک رئیس جدید برای ائتلاف است و افزود که معلوم نیست چه کسی این جایگاه را به دست خواهد آورد. وی دلیل این موضوع را چنین بیان کرد که این مسأله هنوز حل و فصل نشده و همچنین اعضای ائتلاف هنوز این امکان را ندارند که نام خود را برای نامزدی ریاست آن اعلام کنند.

کوبلی با اشاره به اینکه احتمال دارد «آرام قادر» رئیس جدید این ائتلاف باشد گفت که پیشنهادهایی برای تغییر نام ائتلاف مطرح شده و نام های بسیاری برای این موضوع به رهبران ائتلاف پیشنهاد شده که در آینده نزدیک در خصوص تغییر یا عدم تغییر نام آن تصمیم گرفته خواهد شد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا