ائتلاف فتح تلاش برای ترور «شیخ سامی المسعودی» را محکوم کرد

سخنگوی ائتلاف فتح تأکید کرد که ملت عراق در برابر تلاش های بزدلانه تروریست ها هرگز به زانو در نخواهد آمد.

میدل ایست نیوز: «احمد الاسدی»، سخنگوی رسمی ائتلاف فتح در بیانیه ای تلاش برای ترور «شیخ سامی المسعودی»، مشاور هیئت حشد الشعبی عراق را محکوم کرد.

وی در این بیانیه آورده است: «اشخاصی که برای ترور المسعودی دست به کار شدند هرگز نمی توانند جبهه حق و عدالت و توان و نیروی بازدارنده آن را از بین ببرند. آنان هرگز نمی توانند به استراتژی بزرگ مقاومت و حلقه ارتباط آن با رویکرد مقاومت اسلامی و ملی آسیبی برسانند که گستره آن تمام مرزهای سرزمین های عربی و اسلامی را فرا گرفته و مبانی برپایی حکومت ملی و عادل را شامل می شود.»

الاسدی گفته است: «ما به این اشخاص می گوییم که این اقدام گستاخانه بی پاسخ باقی نمی ماند و شما هرگز به اجرای نیت های شوم خود موفق نمی شوید.»

وی در ادامه افزوده است که سوء قصد به جان این فرمانده مقاومت به منزله تعرض به ائتلاف فتح و طرح های ملی، اعضا، پیروان و دیدگاه این ائتلاف در قبال جامعه و حکومت عراق است. کسی که برای ترور این فرمانده مقاومت اقدام می کند در حقیقت در پی ضربه زدن به مقاومت و پایگاه مردمی گسترده آن است. این فرد در پی ضربه زدن به حکومت، انتخاب اکثریت و تصمیم گیرندگان ملی ما است. کسی که در پی سوء قصد به جان این شخصیت مجاهد در حقیقت در پی ضربه زدن به پیمان ملی و شخصیت های مجاهد ملی و اسلامی است.

سخنگوی ائتلاف فتح همچنین گفت: «طبیعی است که این دست های ناپاک برای ترور شخصیت های بارز ائتلاف فتح تلاش کنند که نقش مهمی در جنبش مقاومت و تاریخ مبارزات آن در برابر دسیسه های گروهک تروریستی داعش داشته اند. ما اطمینان داشتیم که گلوله های تروریست ها اهداف، رویکرد و شخصیت های بارز ما را نشانه خواهد رفت زیرا فتح تلاش ها برای بر هم زدن مسیر ملی را پشت سر گذاشت. این ائتلاف توانست خود را به عنوان امتی در قالب یک فراکسیون با یک انتخاب راهبردی مطرح کند و دولت عراق را تشکیل دهد.

وی با اشاره به تلاش های ائتلاف فتح گفت که این ائتلاف عراق را از آتش جنگ ها و گرداب انزوای سیاسی خارج کرد؛ از این رو دشمنان با سوء قصد به جان شیخ المسعودی یکی از مجاهدان این ائتلاف بر آمدند تا به اهداف استراتژیک نامبرده در راستای دسیسه ها و برنامه های شوم خود ضربه بزنند. اما آنان از اهداف خود بازماندند زیرا امتی که حشد و فتح را دارد هرگز به زانو در نخواهد آمد و گروهی که شخصیت هایی چون المسعودی را دارد هرگز طعم شکست را نخواهد چشید.

الاسدی در این بیانیه این تلاش بزدلانه را محکوم و با خطاب قرار دادن ملت عراق تأکید کرده است که ائتلاف فتح در راستای خدمت به آرمان های ملی و حفظ مقام  و دفاع از سرزمین شهدا و مردان بزرگ همچنان راه خود را ادامه می دهد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا