وصول تجهیزات نظامی سنگین حشد الشعبی به نوار مرزی سوریه

شورای استانداری الانبار از وصول تجهیزات نظامی سنگین به نوار مرزی عراق با سوریه در غرب استان الانبار خبر داد.

میدل ایست نیوز: شورای استانداری الانبار امروز سه شنبه از وصول تجهیزات نظامی سنگین به نوار مرزی عراق با سوریه در غرب استان الانبار خبر داد.

«فرحان محمد الدلیمی»، عضو شورای استانداری الانبار در گفت‌وگو با پابگاه خبری المعلومه تصریح کرد که تجهیزات نظامی سنگینی وارد غرب استان الانبار واقع در نوار مرزی عراق و سوریه شده است و اطلاعات رسیده حاکی از آن است که این تجهیزات برای تقویت نیروهای امنیتی در نوار مرزی به منظور جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی صورت گرفته شده است.

الدلیمی افزود: نیروهای امنیتی به صورت گسترده به منظور رصد وضعیت امنیتی و تحرکات گروه تروریستی داعش که در داخل مناطق هجین، سوسه و الباغوز وجود دارند، در طول نوار مرزی عراق با سوریه مستقر شده اند و آمادگی این را دارند که برای حمایت از عراق در برابر خطرات احتمالی از سوی مناطق مذکور، هرگونه عملیات نظامی را به مرحله اجرا بگذارند.

وی در پایان گفت: وضعیت امنیتی در نوار مرزی با سوریه ایمن و با ثبات است و هیچ گونه نفوذی از جانب تروریست ها در این مناطق گزارش نشده است.

منبعی امنیتی در حشد الشعبی الانبار دیروز دوشنبه تصریح کرد که نیروهای امنیتی برای هجوم به داخل خاک سوریه و بر طرف کردن خطر گروه های تروریستی از بخش غربی استان، منتظر ساعت صفر عملیات هستند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن