ائتلاف الفتح و سائرون فردا دومین نشست مشترک خود را برگزار می کنند

انتصار الموسوی، نماینده پارلمان عراق و عضو ائتلاف الفتح اعلام کرد که ائتلاف متبوعش به همراه ائتلاف سائرون فردا دوشنبه دومین نشست را برای بررسی نتایج نشست هفته گذشته برگزار خواهد کرد.

میدل ایست نیوز: انتصار الموسوی، نماینده پارلمان عراق و عضو ائتلاف الفتح امروز یکشنبه اعلام کرد که ائتلاف متبوعش به همراه ائتلاف سائرون فردا دوشنبه دومین نشست را برای بررسی نتایج نشست هفته گذشته برگزار خواهند کرد. وی همچنین عنوان کرد که ماحصل نشست فردا جداگانه به اطلاع بقیه گروه‌های سیاسی دو ائتلاف اصلاح و سازندگی و ائتلاف بناء خواهد رسید.

الموسوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری المعلومه تصریح کرد: دو ائتلاف الفتح و سائرون فردا ظهر جلسه‌ای را در راستای تکمیل نشست هفته گذشته خود ترتیب خواهند داد. در نشست هفته گذشته دو طرف کمیته‌هایی برای تکمیل کابینه و تعیین تکلیف وزارتخانه‌های امنیتی تشکیل داده و درخصوص انتخاب روسای کمیسیون‌های پارلمانی و موضوع خدمات‌رسانی به نتایجی دست یافتند.

الموسوی افزود: هادی العامری، رئیس ائتلاف بناء به نمایندگی از الفتح و نصار الربیعی به نمایندگی از سائرون در این نشست حضور خواهند یافت و نتائج فعالیت‌های کمیته‌های شکل گرفته در نشست نخست به آگاهی بقیه احزاب سیاسی دو ائتلاف اصلاح و بناء خواهد رسید.

دو ائتلاف الفتح و سائرون سه شنبه هفته گذشته نشستی را در مقر ائتلاف الفتح ترتیب دادند و برای تشکیل کمیته‌ای مشترک به منظور بررسی مساله حضور نظامیان امریکایی از عراق و روند تکمیل دولت به توافق رسیدند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن