سائرون: کُردها در سایه نخست وزیری عبدالمهدی، روزهای خوشی را می گذرانند

«ریاض المسعودی»، نماینده پارلمان عراق و عضو ائتلاف سائرون اعلام کرد که کُردها در سایه وجود نخست وزیری که دارای روابط خوبی با مسعود بارزانی است، روزهای خوبی را می گذرانند.

میدل ایست نیوز:«ریاض المسعودی»، نماینده پارلمان عراق و عضو ائتلاف سائرون امروز چهارشنبه اعلام کرد که کُردها در سایه وجود نخست وزیری که دارای روابط خوبی با مسعود بارزانی است، روزهای خوبی را می گذرانند. وی همچنین عنوان کرد که کُردها در روند سیاسی تنها به فکر منافع اقلیم هستند.

المسعودی در گفت‌وگو با پایگاه خبری المعلومه تصریح کرد:«عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق نیازمند حمایت شیعه است وی این حمایت را از طریق دو ائتلاف الفتح و سائرون به دست می آورد، عبدالمهدی در صورت کسب حمایت مطلق این دو جریان، می تواند چهار سال نخست وزیری خود را تکمیل کرده و به برنامه های دولتش جامه تحقق بپوشاند.»

وی افزود:«کُردها در روند سیاسی تنها به فکر منافع اقلیم کردستان هستند، آنها به دلیل وجود عادل عبدالمهدی در راس دولت عراق، روزهای خوش خود را می گذرانند زیرا عبدالمهدی دارای روابط خوبی با اقلیم و به ویژه با مسعود بارزانی است.»

المسعودی در پایان گفت:«مشاکل موجود میان بغداد و اربیل در حال مرتفع شدن است به طوری که دو طرف در راستای حل و فصل مشکلات، از خواسته های خود کوتاه می آیند، این امر، رضایت و خرسندی عبدالمهدی را نیز در پی داشته است.»

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا