ائتلاف النصر عراق: دولت‌های شکل گرفته بر اساس سهمیه‌بندی بسیار بهتر از دولت کنونی بود

ائتلاف النصر با انتقاد از دولت عادل عبدالمهدی عنوان کرد که دولت‌های شکل گرفته بر اساس سهمیه‌بندی بسیار بهتر از دولت کنونی بود.

میدل ایست نیوز: ائتلاف النصر به ریاست «حیدر العبادی» از دولت «عادل عبدالمهدی»، نخست وزیر این کشور به شدت انتقاد کرده و دولت‌های شکل گرفته بر اساس سهمیه بندی‌ها را بسیار بهتر از این دولت خواند.

به گزارش پایگاه خبری المعلومه، «فلاح الخفاجی»، سخنگوی ائتلاف النصر گفت: «دولت‌های شکل گرفته بر اساس سهمیه‌بندی‌ها بنا به دلایل متعددی بهتر از دولت کنونی بودند. دولت کنونی در هنگامی که عهده‌دار امور می‌شد، تعهد داد که به مدیریت پرونده سرپرستی منصب‌ها پایان دهد و پرونده فسادها را حل و فصل کند اما این امور تا به الان اتفاق رنگ واقعیت به خود نگرفته است.»

الخفاجی ادامه داد: «مدیران و سرپرستان وزارت‌خانه‌ها در سال 2016 کنار زده شدند اما آنها از سوی عادل عبدالمهدی، نخست وزیر مجدداً به پست‌هایشان بازگردانده شدند. عبدالمهدی تعدادی از مدیران و سرپرست‌هایی را که در هیات شفاف‌سازی پرونده داشتند، برای تصدی مجدد پست‌ها بازگردانده است.»

طی دوره اخیر ائتلاف النصر و رئیس این ائتلاف (حیدر العبادی) انتقادهای خود از دولت کنونی را بیشتر کرده‌است،این در حالی است که اخباری مبنی بر تلاش‌های العبادی برای بازگشت به پست نخست وزیری مطرح می‌شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا