«السیسی»: اگر با تظاهرات می شد کشور را ساخت من هم به تظاهرات می پیوستم

رئیس جمهور مصر تأکید کرد که «حقوق بشر» با ساختن کشور و امنیت به دست می آید.

میدل ایست نیوز: «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر گفت که ساخت کشور با ثبات و حسن نیت و کار و عرق ریختن و تلاش ممکن می شود و نه با حرف و «دلبری» و تظاهرات.

او که در مراسم افتتاح تونلی زیر آب برای تردد خودروها از کانال سوئز سخنرانی می کرد گفت که «اگر با تظاهرات می شد کشور را ساخت من هم صبح تا شب در تظاهرات شرکت می کردم تا کشور را بسازیم» و افزود که ساخت کشور با ثبات و صلح و تلاش و حسن نیت و تحمل ممکن می شود «نه با حرف زدن و دلبری، اگر ثبات و امنیت نداشتیم کسی برای ساختن کشور به کمکمان نمی آمد».

رئیس جمهور مصر گفت که مردم می توانند برای بار سوم و چهارم هم دست به تغییر بزنند «اما به این آگاهی رسیده اند که نمی توانند شرایط اقتصادی فردای فرزندانشان را تحمل کنند».

او افزود که مصر در حال خون ریختن برای مبارزه با تروریسم و ایجاد ثبات و امنیت در کشور است چون آینده ده ها میلیون تن به ثبات گره خورده است.

السیسی تأکید کرد که امنیت و صلح و ثبات و ساخت و ساز کشور بخشی از حقوق بشر است و گفت: «حق انسانی ماست که عقب مانده نباشیم».

دولت عبدالفتاح السیسی در مدت گذشته توانسته بسیاری پروژه های عمرانی بزرگ را راه اندازی کند، ازجمله راه اندازی نیروگاه هسته ای برای تأمین برق و همچنین پروژه ساخت بزرگ ترین نیروگاه تولید برق از انرژی خورشیدی در جهان.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
العربی الجدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا