سید حسن نصرالله: سلیمانی «سید شهیدان محور مقاومت» است

دبیر کل حزب الله لبنان، با صدور بیانیه ای شهادت سردار «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی قدس سپاه، و «ابومهدی المهندس» را تسلیت گفت.

میدل ایست نیوز: «سید حسن نصرالله»، دبیر کل حزب الله لبنان، با صدور بیانیه ای شهادت سردار «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی قدس سپاه، و «ابومهدی المهندس» را تسلیت گفت.

در بیانیه نصرالله آمده که «برادر عزیز و فرمانده بزرگ حاج قاسم سلیمانی به منتهای آمال خود رسید و به نشان والای شهادت دست یافت تا سید شهیدان محور مقاومت باشد».

او ضمن تسلیت این حادثه به امام زمان(عج) و رهبر ایران و مراجع و مقامات جمهوری اسلامی ایران و سران سپاه و ملت بزرگ ایران و خانواده حاج قاسم سلیمانی، او را فرمانده شجاع و الگو و پدر مهربان همه اهل مقاومت و مجاهدت خواند.

او تأکید کرد که به این شهادت عظیم و این عاقبت نیک غبطه می خورد.

دبیر کل حزب الله  لبنان افزود که «ما که پس از وی ماندیم راه او را ادامه می دهیم و شب و روز برای تحقق اهدافش تلاش می کنیم و پرچم وی را در همه میدان ها و جبهه ها حفظ می کنیم و به برکت خون پاک او پیروزی های محور مقاومت ادامه خواهد یافت.»

او قصاص عادلانه قاتلان جنایتکار که بدترین اشرار جهان هستند را مسئولیت و امانت و دغدغه همه مقاومان و مجاهدان در جهان دانست و گفت که «ان شاء الله امریکایی های جنایتکار به هیچ یک از اهداف خود در این جنایت بزرگ نخواهند رسید و همه اهداف سردار سلیمانی به برکت روح بزرگ و خون او به دست برادران و فرزندان و شاگردانش در میان اهل مقاومت که تن به ذلت نخواهند داد تحقق خواهد یافت».

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا