جلسه ستاد فرماندهی الحشد الشعبی و تأکید بر آمادگی کامل حشد

فرماندهان عملیات حشد شعبی و مدیران بخش‌های مختلف روز جمعه تحولات کنونی و عملیات ترور ابومهدی المهندس نایب رئیس الحشد الشعبی را بررسی کردند.

میدل ایست نیوز: فرماندهان عملیات الحشد الشعبی با بررسی تحولات اخیر از جمله جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نایب رئیس حشد و همرزمان شهیدشان بر آمادگی کامل نیروهای حشد تاکید کردند.
به گزارش الفرات، فرماندهان عملیات حشد شعبی و مدیران بخش‌های مختلف روز جمعه تحولات کنونی و عملیات ترور ابومهدی المهندس نایب رئیس الحشد الشعبی را بررسی کردند.
بر اساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این نشست تاکید کردند الحشد الشعبی همچنان با قدرت و انسجام و آمادگی کامل به فعالیت خود ادامه می‌دهد و ابومهدی المهندس به همراه شهید قاسم سلیمانی و دیگر فرماندهان پیروزی، انگیزه معنوی قوی به تمام مجاهدان برای ثبات قدم در خط دفاع از عراق و مردم آن و پایبندی به مرجعیت عالی و حفظ اقتدار دولت و اینکه سلاح در انحصار موسسه نظامی و امنیتی باشد، می‌دهد و نیز بر پایبندی به قانون و آراسته شدن به نظم و انضباط و اطاعات از فرامین فرمانده کل نیروهای مسلح تاکید می‌کند.
فرماندهان الحشد الشعبی همچنین از تمام قشرهای مردم عراق به ویژه استادان، نخبگان، دانشجویان، عشایر اصیل و نیروهای امنیتی که در مراسم تشییع شهدای جنایت تروریستی اخیر شرکت کرده و مردم شهرهایی که مراسم بزرگداشت برای شهدا برگزار کردند و به طور ویژه از مرجعیت عالی دینی تشکر کردند.
ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
الفرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا