حملات گسترده ارتش سوریه به مواضع نیروهای مسلح در حومه حلب و ادلب

ارتش سوریه، محورهای تحرک و حضور مسلحان مورد حمایت ترکیه را در حومه غربی حلب و حومه جنوبی و شرقی ادلب، هدف حملات گسترده خود قرار داد.

میدل ایست نیوز: ارتش سوریه در ساعت های اخیر، محورهای تحرک و حضور مسلحان مورد حمایت ترکیه را در حومه غربی حلب و حومه جنوبی و شرقی ادلب، هدف حملات گسترده خود قرار داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه، ارتش سوریه، استحکامات، مقرها و خودورهای زرهی تروریست های در منطقه «قمیناس» و «جبل الاربعین» و اطراف شهر «اریحا»، «کفرنبل» و «حاس» در حومه ادلب را هدف حملات گسترده موشکی و توپخانه ای قرار داد و همه مواضع آنها را ویران کرد.

ارتش سوریه همچنین مناطق تجمع تروریست ها در منطقه «الاتارب» و اطراف «دار عزة»، را هدف حملات خود قرار داد و خسارت های جانی و مالی به آنان وارد کرد.

از طرفی دیگر، دیده بان حقوق بشر سوریه که مقر آن در لندن است، امروز اعلام کرد که نیروهای نظامی دولت سوریه مناطق دیر سنبل، کفرنبل، حاس و بسقلا در حومه حلب، و منطقه الاتارب و دار عزة در غرب حلب را هدف حمله گسترده موشکی خود قرار داد که همزمان با این حملات درگیری هایی میان نیروهای ارتش سوریه و نیروهای نظامی ترکیه در محور النیرب در شرق ادلب اتفاق افتاد که هنوز اطلاعاتی از خسارت های جانی آن در دست نیست.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا