وزارت بهداشت عراق: طلبه ایرانی مبتلا به ویروس کرونا در قرنطینه است

وزرات بهداشت و محیط زیست عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد طلبه ایرانی در نجف اشرف که مبتلا به ویروس کروناست، در قرنطینه است.

میدل ایست نیوز: وزرات بهداشت و محیط زیست عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد طلبه ایرانی در نجف اشرف که مبتلا به ویروس کروناست، در قرنطینه است.

در بیانیه وزارت بهداشت عراق آمده است: نتایج آزمایش‌ یکی از طلبه‌های علوم دینی که دارای تابعیت ایرانی است و اخیرا پیش از تصمیم هسته بحران این وزراتخانه در ممانعت از سفر شهروندان ایرانی وارد کشور شده است، از ابتلای وی به ویروس کرونا نشان دارد.

در ادامه این بیانیه آمده است، ابتلای فرد مذکور به ویروس کرونا در آزمایش‌های تیم پزشکی از زائران و طلاب علوم دینی در مکان اقامت‌شان مورد شناسایی قرار گرفت و این فرد پس از مشخص شدن ابتلا به ویروس کرونا برای قرنطینه و انجام اقدامات پزشکی لازم به بیمارستان انتقال داده شد.

در پایان بیانیه وزارت بهداشت عراق آمده است، همه اقدامات لازم بر اساس سازوکار بین‌المللی بهداشتی و پزشکی در تعامل با افراد مبتلا به ویروس کرونا انجام شد و امیدواریم اقدامات روشنگرانه و پیشگیرانه در این باره مدنظر شهروندان قرار گیرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا