دیدار تیپ‌های چهارگانه وابسته به عتبات دینی با وزیر دفاع عراق+تصاویر

فرماندهان تیپ‌های رزمی چهارگانه وابسته به عتبات دینی با حضور در مقر وزارت دفاع با «نجاح الشمری»، وزیر دفاع عراق دیدار و گفت‌وگو کردند.

میدل ایست نیوز:فرماندهان تیپ‌های رزمی چهارگانه وابسته به عتبات دینی با حضور در مقر وزارت دفاع با «نجاح الشمری»، وزیر دفاع عراق دیدار و گفت‌وگو کردند.

فرماندهان تیپ انصار المرجعیة، تیپ رزمی العباس، تیپ رزمی امام علی و تیپ علی الاکبر علیهم السلام در دیدار با وزیر دفاع عراق تاکید کردند: دولت عراق با جان‌فشانی و فداکاری فرزندان قهرمان این کشور به دست آمده است و نمی توان اجازه داد که کشور به سوی آینده نامعلوم گام بردارد.

فرماندهان تیپ‌های چهارگانه وابسته به عتبات با اشاره به اینکه همه شهروندان عراقی باید اقتدار و ابهت قانون را احساس کنند، تاکید کردند: امروز نهادهای نظامی از جمله الحشد الشعبی نسبت به وحدت و یکپارچگی عراق و استقلال در تصمیم‌گیری‌ها تاکید دارند.

از سوی دیگر، نجاح الشمری، وزیر دفاع عراق هم تاکید کرد که مرجعیت نجف، مرجع همه مردم عراق چه در داخل و خارج کشور به شمار می رود و باید قداست و اقتدار مرجعیت را حفظ و رهنمودهای ایشان را اطاعت کرد، مرجعیت نجف صاحب فتوایی است که اقتدار عراق را میان کشورها بازگرداند.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا