الصافی در دیدار با نیروهای حشد تابع عتبات: فعالیت های حشد در ایده، سازوکار و اجرا باید کاملا ملی باشد

الصافی در این دیدار تأکید کرد که فعالیت های این نیروها در ایده، سازوکار و اجرا باید کاملا ملی باشد و این موضوعی کاملا طبیعی است.

میدل ایست نیوز: فرماندهان نیروهای الحشد الشعبی تابع عتبات مقدسه با «سید احمد الصافی»، متولی عتبه مقدس حضرت عباس(ع) دیدار کردند.

در این دیدار که روز پنجشنبه 19 مارس با حضور «حمید الیاسری»، فرمانده لشکر انصار مرجعیت (لشکر 44)، شیخ طاهر الخاقانی، فرمانده تیپ رزمنده امام علی(ع) (لشکر 2)، سرتیپ علی الحمدانی، فرمانده گردان علی اکبر (لشکر 11)، و شیخ میثم الزیدی، فرمانده تیپ رزمنده العباس (لشکر 26) در آن حضور داشتند وضعیت امنیتی کشور و تازه ترین تحولات مربوط به نیروهای الحشد الشعبی بررسی شد.

الصافی در این دیدار تأکید کرد که فعالیت های این نیروها در ایده، سازوکار، و اجرا باید کاملا ملی باشد و این موضوعی کاملا طبیعی است.

او افزود که رزمندگانی که در تحقق پیروزی نقش اساسی را داشتند حق بر عهده گرفتن مقامات اداری بلندپایه را دارند چون آنها فقط به ندا و فتوای مرجعیت عمل کرده اند.

وی با اشاره به مشکلات موجود گفت که برخی گروه ها می کوشند وابستگی به حشد را به خودشان گره بزنند و فشارهای شدیدی را بر نیروهای حشد اعمال می کنند و طوری عمل می کنند که هرکه با آنان باشد به همه چیز می رسد و هرکه با آنان نباشد از همه چیز محروم می شود و افزود که این یک روش غیر اخلاقی و به دور از ارزش های راستین است.

او تأکید کرد که برخی در این مسیر از دروغ بستن به مرجعیت هم ابایی ندارند.

در این جلسه همچنین وضعیت مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز بررسی شد و الصافی بار دیگر بر ضرورت توجه به توصیه های بهداشتی و همکاری نهادهای پزشکی و دفاع مدنی در این عرصه تأکید کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا