ائتلاف بین المللی از برخی تعدیلات برای حفاظت از نیروهای خود دربرابر ویروس کرونا خبر داد

ائتلاف بین المللی ضد داعش از برخی تعدیلات در نیروهای خود در عراق با هدف ایمن ساختن آنها دربرابر ویروس کرونا خبر داد.

میدل ایست نیوز: ائتلاف بین المللی ضد داعش از برخی تعدیلات در نیروهای خود در عراق با هدف ایمن ساختن آنها دربرابر ویروس کرونا خبر داد.

در بیانیه ائتلاف که به مناسبت سالروز آزادسازی باغوز، آخرین پایگاه تروریست های داعش، صادر شده آمده که این ائتلاف با همکاری شرکای محلی توانست یک سال پیش آخرین پایگاه داعش را آزاد کند و آرزوهای توسعه طلبانه جغرافیایی داعش را نابود کند.

این بیانیه افزوده که امروز حدود 8 میلیون تن از سلطه داعش در عراق و سوریه رها شده و بسیاری نیز به خانه ها و سرزمین خود برگشته اند تا زندگی خود را از سر بگیرند.

در این بیانیه تأکید شده که «این پیشرفت به ما اجازه بازسازی ساختار دستاوردهایمان بدون تغییر در قدرت اجرای مأموریت ها را می دهد».

این بیانیه تأکید کرده که در شرایط کنونی و با تهدید بی سابقه ویروس کرونا که در میان ملت های عراق و سوریه شیوع یافته نیروهای ائتلاف برخی تعدیلات موقت در مدت اخیر با هدف حفاظت از نیروهای خود با هماهنگی کامل دولت عراق انجام داده است.

ائتلاف بین المللی تأکید کرده که با وجود دستاوردهای بزرگ در جنگ با تروریست های داعش، مأموریت ائتلاف بین المللی پایان نیافته چون همچنان داعش تهدیدی بزرگ است و ائتلاف به فعالیت های فراگیر خود در عراق و سوریه و جهان برای جلوگیری از بازگشت این گروه تروریستی ادامه می دهد.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
الاخباریه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن