گردان‌های حزب‌الله عراق: امریکا با همکاری یک دستگاه نظامی و امنیتی عراقی درصدد اجرای عملیات هلی‌برن برای حمله به مواضع حشد و مقاومت است

گردان‌های حزب الله عراق هر دستگاه امنیتی عراقی را که با طرح نظامی واشنگتن برای حمله به مواضع نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی همکاری کند، تهدید به هدفگیری کرد.

میدل ایست نیوز: گردان‌های حزب الله عراق هر دستگاه امنیتی عراقی را که با طرح نظامی واشنگتن برای حمله به مواضع نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی همکاری کند، تهدید به هدفگیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری شفق نیوز، گردان‌های حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای اعلام کردند: در سایه شرایط دشواری که عراق با آن مواجه است و با به حالت آماده باش درآوردن همه امکانات به منظور رویارویی با خطر ویروس کرونا – که شخص ترامپ تروریست و دولت جنایتکارش به شیوع آن متهم هستند- و با مشغول بودن گروه‌های مردمی و گروه‌های مقاومت برای حمایت از تلاش‌های دولتی و تقویت آن از طریق ابتکار عمل‌های ساخت بیمارستان‌های صحرایی و راه اندازی پویش‌های گندزدایی و ضد عفونی‌سازی و همیاری برای کمک به خانواده‌های نیازمند و با آبرو؛ که این زیباترین صفحه از جهاد درمانی مقاومت است؛ شاهد تحرکات مشکوک نیروهای امریکایی و مزدوران آن هستیم که از این شرایط سوءاستفاده می‌کنند تا اهداف مشکوکی را اجرا کرده و برنامه‌های خود را پیش ببرند که از مدت‌ها قبل برای رسیدن به آن تلاش کرده بودند.

گردان‌های حزب الله در ادامه افزود: طی روزهای اخیر، موج رسانه‌ای روانی امریکا تشدید شده است که این کمپین‌ها به منزله بسترسازی برای یک طرح امریکایی است که متمرکز بر انجام هلی برن و در کنار آن، حمایت زمینی و پشتیبانی آتش از سوی جنگنده‌هایشان در حمله به پایگاه‌های دستگاه‌های امنیتی و حشد شعبی و مقاومت اسلامی است که در این اقدام آمریکا، یک دستگاه نظامی عراقی و نیز یک دستگاه امنیتی نیز مشارکت دارد.

این طرح امریکا زیرساخت‌های اساسی کشور عراق را در معرض خطر قرار می‌دهد و به صلح داخلی آسیب می‌رساند. اطلاعاتی که ما در اختیار داریم، باعث می‌شود که به صورت جدی با این طرح با توجه به خطرات و پیامدهای آن برخورد کنیم.

گردان‌های حزب الله ادامه داد: این اقدام و پیامدهای خطرناکی که در پی دارد، در شرایطی که عراق در بحران درمانی اضطراری به سر می‌برد، اوضاع را وخیم‌تر خواهد کرد و باعث فاجعه انسانی در سطح جامعه می‌شود که نمی‌توان آن را تحت کنترل درآورد. اگر خصم اشغالگر امریکایی به اقدام احمقانه خودش دست یازد، ما را در برابر گزینه‌های بسیار گسترده‌ای قرار می‌دهد و وادار می‌سازد مراحل بسیاری را برای معادله رویارویی با آن، پشت سر بگذاریم و با تمام توان به تمامی تاسیسات نظامی، امنیتی و اقتصادی آن بدون هیچ استثنایی پاسخ خواهیم داد و کاری خواهیم کرد پایگاه‌هایی که آنها برای هدف قرار دادنش برنامه ریزی می‌کنند، تبدیل به گورستان و نیز لکه ننگی برای آنها و طرف‌های همکاری کننده با آنها شود.

گردان‌های حزب الله همچنین با هشدار به هر طرف عراقی که به خودش اجازه دهد در این طرح توطئه‌آمیز شرکت کند، تاکید کرد: این طرف باید این مسئله را مدنظر قرار دهد که با آن به عنوان دشمن برخورد خواهد شد و خیانتش مورد بخشش واقع نخواهد شد و جنایتش بخشیده نمی‌شود و به شدت در تمامی سطوح عشایری، حقوقی و مردمی با آن برخورد خواهد شد.

گردان‌های حزب الله عراق در پایان بر لزوم آمادگی برادران مجاهد، فداکار و میهن‌پرست از میان گروه‌ها و طرف‌های مردمی از طریق فراهم کردن نیرو و تجهیزات برای برخورد با آن شرارتی که این دشمن ظالم برای آن آماده می‌شود تاکید کردند و اینکه برای مقابله با هر حماقتی که ممکن است دشمن به آن دست بزند و بخواهد عراق را به سمت آن بکشاند، آماده شوند.

کانال تلگرام میدل ایست نیوز telegram
منبع
شفق نیوز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن