رفتار انسانی شاهزاده عربستانی با رانندگان ترکیه ای در منطقه «تبوک»

یک شاهزاده عربستانی با رفتاری انسانی، با اختصاص مبلغی از درآمد شخصی خود مشکل رانندگان ترکیه ای در منطقه تبوک عربستان را حل کرد.

میدل ایست نیوز: فعالان شبکه های ارتباط جمعی، یک ویدئو مربوط به یک کارمند عربستانی را که در حال گفت وگو با گروهی از رانندگان ترکیه ای در منطقه تبوک عربستان است را منتشر کردند.

در این ویدئو یک کارمند عربستانی در حال گفت وگو با رانندگان ترکیه ای است که با توجه به اقدامات اتخاذ شده برای مبارزه با ویروس کرونا نتواستند به فعالیت خود ادامه دهند.

کارمند مذکور خطاب به رانندگان گفت: «اقداماتی توسط کشور اتخاذ شده که نه من و نه شما نمی توانیم آنها را نادیده بگیریم، این موضوع را با استان مطرح کردیم، و «فهد بن سلطان» امیر منطقه تبوک در جریان این قضیه قرار گرفت.»

وی افزود: «شاهزاده دستور داده تا از حساب شخصی خود 700 ریال برای این موضوع پرداخت شود و به دستگاه های مرتبط نیز دستور داده تا این موضوع پیگیری شود، الآن پاسپورت های خود را تحویل دهید تا پس از پرداخت 700 ریال، بارگیری کرده و خارج شوید، این مبلغ از جانب من پرداخت نمی شود بلکه این امیر پرداخت می کند.»

کارمند عربستانی در ادامه گفت که راضی نخواهد شد که مسلمانان از این کشور خارج شوند چرا که آنها در سرزمین خیر و کشور انسانیت هستند.

وی خطاب به رانندگان ترکیه ای گفت: «غذاهایی که  امروز به دست شما رسید نیز از جانب شاهزاده فهد بن سلطان است، و باید توجه داشت که برخی اوقات امور خارج از اراده انسان است.»

عربستان در پی انتشار ویروس کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس، اقدامات پیشگیرانه ای برای مبارزه با ویروس کرونا اتخاذ کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید telegram
منبع
روسیا الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا