الکاظمی در دیدار از مقر وزارت دفاع بر ممانعت از بکاگیری سلاح خارج از نیروهای دولتی تاکید کرد+تصاویر

«مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر عراق از مقر وزارت دفاع بازدید و با «جمعه عناد»، وزیر دفاع و دیگر فرماندهان و افسران ارشد دیدار کرد.

میدل ایست نیوز: «مصطفی الکاظمی»، نخست وزیر عراق از مقر وزارت دفاع بازدید و با «جمعه عناد»، وزیر دفاع و دیگر فرماندهان و افسران ارشد دیدار کرد.

در بیانیه دفتر نخست‌وزیری آمده است، الکاظمی صبح امروز در بازدید از مقر وزارت دفاع مورد استقبال وزیر، فرماندهان و افسران بلندپایه این وزارتخانه قرار گرفت.

نخست وزیر عراق در ادامه نشستی را با حضور سرتیپ ستاد جمعه عناد، وزیر دفاع و فرماندهان تشکیلات مختلف و افسران بلندپایه برگزار کرد.

الکاظمی در این دیدار بر پایبندی نهاد نظامی به مسئولیت‌های ملی و حرفه‌ای خود، لزوم حفظ اقتدار و احترام و نیز دفاع از حاکمیت عراق، امنیت و ثباتش تاکید کرد و افزود نهاد نظامی باید متعلق به همه مردم عراق باشد و نسبت به عمل به مسئولیت خود در حفاظت از مردم عراق، نظام دموکراتیک و دوری از سیاسی‌کاری و منافع گروهی متعهد باشد.

نخست وزیر عراق در پایان بر تداوم مبارزه با داعش و مقابله با هر گونه تجاوز تروریستی و نیز ممانعت از بکارگیری سلاح خارج از نیروهای دولتی تاکید کرد.

ما را در تلگرام دنبال کنید ما را در تلگرام دنبال کنید
منبع
بغداد الیوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا